MŠ Světlov Šternberk

Spustili jsme pro vás nové webové stránky!

MŠ Oblouková

Milí rodiče, na tomto odkazu naleznete odkaz pro stažení vánoční besídky třídy Zajíčků.

Lokalita školy:
Mateřská škola Oblouková je odloučené pracoviště MŠ Světlov. Nachází se ve stejnojmenné ulici Oblouková nedaleko centra města Šternberka. Poblíž se nachází park a les.

Charakter a specifika budovy/budov:
MŠ Oblouková je detašované pracoviště MŠ Světlov. Budova je dvoupodlažní s velkou a rozsáhlou zahradou. V přízemí se nachází šatna dětí, jídelna a výdejna stravy, v patře potom dvě heterogenní třídy a koupelna s WC pro děti. V současné době je budova již staršího typu, jedná se o její celkové rekonstrukci s přístavbou další třídy. Přestože je budova zastaralá, je oblíbená pro svou rodinnou atmosféru a klidné prostředí. Na budovu navazuje rozsáhlá zahrada s herními prvky, která dětem nabízí spoustu aktivit.

MŠ Oblouková

dnes, pondělí 27. 6. 2022