CO POTŘEBUJE DÍTĚ DO ŠKOLKY

Připravujete své dítě na první den ve školce? V tom případě si prosím přečtěte informace o tom, jakými věcmi je vhodné budoucího předškoláčka vybavit. Nic už pak nebude stát v cestě tomu, aby si Vaše dítě pobyt u nás náramně užilo.

  • papučky s pevnou patou
  • pohodlné oblečení na pobyt ve vnitřních prostorách (náhradní spodní prádlo, punčochy, ponožky, triko, dívky mohou mít zástěrku)
  • pyžamko
  • starší oblečení a obuv na vycházky, aby se maminka nemusela zlobit, že jsme se umazali (Mějte prosím na paměti, že je dětem při pobytu venku dopřáván volný pohyb, který je pro dítě velmi přínosný. Děti tak získávají možnost využít svou energii, zapojit svou fantazii, uvolnit se a seznamovat s ostatními dětmi. Často se stává, že se v rámci těchto her zašpiní.)
  • kartáček na zuby a zubní pastu
  • plastový hrníček na pití
  • velký nelinkovaný sešit na pracovní listy
  • papírové kapesníčky v krabičce

Vše prosíme řádně podepsat, aby se zabránilo případným nepříjemnostem se ztrátou.